Hoşgeldiniz.
Üye Girişi | Yeni Üyelik
Alışveriş Sepetim
FBIA - Bayan Cerrahi Korse, Askılı, Kopçalı, GAP, Kısa
FBIA - Bayan Cerrahi Korse, Askılı, Kopçalı, GAP, Kısa
 
Kategori : Liposuction-Lipoplasty-Lipoenjection, Karın Germe-Abdominoplasti, Bayan Cerrahi Korseler - Askılı
Beden :
Renk :
Stok Kodu : FBIA
Ürün Adı : FBIA - Bayan Cerrahi Korse, Askılı, Kopçalı, GAP, Kısa
:
FBIA - Bayan Cerrahi Korse, Askılı, Kopçalı, GAP, Kısa
 Ürün Bilgisi Ürün Yorumları Benzer Ürünler Taksit Seçenekleri Önerileriniz
 
Ürün Açıklaması ve Faydaları:

FBIA Sol Yandan Kopçalı Cerrahi Korse, Meksikalı Plastik Cerrah Dr. Garcia Alba tarafından dizayn edilmiş olup, öncelikle popo bölgesi lipo-injection uygulamalarında olmak üzere, karın ve vücudun arka bölgesindeki operasyonlarda kullanılan, kısa, Ekstra Güçlendirilmiş Abdominal Panelli, F5 Patentli ComfortWear® kumaştan üretilen elbisenin aşağıya doğru hareketini engelleyen ayarlanabilir omuz askılı 1.Evre Cerrahi Kompresyon Giysisidir. FBIA, kan dolaşımını artırmakta, kanayan damarları sıkıştırarak kan kaybını durdurmakta, cerrahi müdahale sonrası şişlikleri en aza indirmekte ve iyileşme sürecini hızlandırmak için optimum düzeyde kompresyon sağlamaktadır. Aynı zamanda, ameliyat olunan bölgelerde daha fazla konfor hissetmenizi, derinin vücuda tam yerleşmesini ve yeni şeklini almasını sağlayacak mükemmel bir destek vermektedir. Zararlı sıvıların vücut dışına atılmasını hızlandırarak, hastanın günlük yaşamına kısa zamanda dönmesine yardım eder. FBIA, ameliyat sonrası vücutta hissedebilecek "zonklama"  hissini önlediği gibi, vücut gerginliğini de düşürmektedir. FBIA, kumaş deformasyonu, küf, koku ve deri tahrişine neden olan mantar ve bakteri oluşumunu engelleyen anti-mikrobiyal bir korumaya sahiptir.   

1. Evre ve 2.Evre Giysiler:

FBIA modelin sadece 1.Evre Giysisi olup 2.Evre olarak FBRA2 veya FBA2 kullanılması önerilmektedir. 1.Evre Giysiler, operasyonun hemen bitiminde, doktor talimatına bağlı olarak ilk 1-2 haftalık dönemde giyilen genellikle fermuarlı ya da kopçalı giysilerdir. 2.Evre Giysiler ise, 1.Evre giysilerden sonra doktor talimatına bağlı olarak 2-8 hafta veya daha fazla sürede  giyilen fermuarsız, kopçasız, 1.evre giysilere göre daha konforlu, vücudun son şeklini almasına yardımcı ürünlerdir. Ürün portfolyomuzda stok kodunun sonuna "2" eklenmiş tüm giysiler 2.Evre Giysilerdir. Örnek olarak, FBIA 1.Evre Giysi, FBRA2/FBA2 ise 2.Evre Giysidir. 2.Evre giysiler, günlük hayatta ve aktivitelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Operasyon sonrası ilk 1-2 haftalık iyileşme sürecinde vücudunuzda daha fazla şişlik olması nedeniyle 1.Evre Giysiler, 2.Evre Giysilere göre daha az sıkı ve daha büyüktür. Ayrıca 2.Evre Giysiler uzun süre boyunca giyilebileceği için daha fazla konfor sağlayacak şekilde üretilmiştir. Doktorunuz genellikle, uygulanan operasyonun tipi ve büyüklüğüne bağlı olarak, size, ilk 1-2 haftalık dönem için 1.Evre Giysilerden, sonraki 2-8 haftalık dönem için de 2.Evre Giysilerden giymenizi önerecektir. Doktorunuzun önerisine uyarak, mutlaka her iki evre üründen satın alınız ve kullanınız. Her iki ürünü kullanmanız geçirmiş olduğunuz operasyondan maksimum sonuç almanızı sağlayacaktır.

Ürün Özelikleri:
FBIA, Ped destekli 3 sıralı sol yandan kopça, kopçalı açık apış arası özellikte, kısa, yüksek arka sırt dizayn, Ekstra Güçlendirilmiş Abdominal Panel ilaveli, ayarlanabilir omuz askısı bulunan askılı cerrahi giysidir.
Kumaş İçeriği:
F5 Patentli Marena ComfortWear® Kumaş, %51 Invista TACTEL® Nylon, %49 Lycra Soft® Spandex bileşiminden oluşmuş olup kumaş yapısına Invista Coolmax® teknolojisi uygulanmıştır. Kumaş yapısı, en kalite iplikler kullanılarak  Invista TACTEL® Nylon'nun Lycra Soft® Spandex tarafından sarılması tekniğiyle üretilmiştir. Kumaşın mikrobiyal koruması Sanitized® tarafından sağlanmıştır.
          
Kullanma Talimatı :
Kendinizi sandalyede veya yatağın üzerinde oturuyormuş pozisyonunda düşünün ve ürün yanınızda bulunsun. Oturur pozisyonda iken sırasıyla her iki ayağınızı da ürünün içinden kasık bölgenize kadar geçiriniz, sonra, pozisyonunuzu kaybetmeden ürünü, yavaşça vücudunuza giyiniz. Yataktan veya sandalyeden destek almak suretiyle yine yavaşça ayağa kalkınız ve ürünü tamamen giyiniz. Zorunlu ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız apış arasının doğru pozisyonda olmasına mutlaka dikkat ediniz.  Ayakta iken kendinizi rahat hissetmez iseniz, sırt üstü uzanarak giysiyi rahat olabileceğiniz şekilde vücudunuza yerleştiriniz. Eğer yanınızda size yardım edecek biri veya hemşire var ise, giysiyi vücudunuza tam ve konforlu yerleştirmek için destek alabilirsiniz. Sonra, sol yanda bulunan fermuarı alttan başlayarak yukarı doğru kapatınız ve son olarak da omuz askılarını rahatınıza göre ayarlayınız.  
FBIA (1.Evre Giysi), cerrahi müdahaleden hemen sonra ve devamındaki gün ve haftalarda (veya doktor talimatına bağlı olarak daha uzun bir süre) giyilmelidir. Cerrahi müdahale sonrası dönemde doktor talimatına bağlı olarak, uykuda dahi hiç çıkarmadan, sürekli giyilmesi gerekmektedir. (sadece duş alırken çıkarılması önerilir). Ürün ancak, iyileşme sağlandıkça çeşitli günlük aktiviteler için doktor talimatı ile çıkarılabilir. Cerrahi müdahaleden tam verim almak ve hızla iyileşmek için mutlaka bu FBIA (1.Evre Giysi) ürününü, doktorunuzun da önerisini alarak FBRA2/FBA2 (2.Evre Giysi) ile birlikte kullanınız. 
Yıkama ve Bakım :
Ürünü kesinlikle çamaşır makinesinde veya elde sıcak su ile YIKAMAYINIZ. Sadece soğuk su ile elde yıkama yapınız. Kurutma için, açık hava veya düşük ısılı kurutma sistemleri önerilmektedir.
Ağır drenaj ve uzun iyileşme dönemine bağlı olarak doktorunuzun talimatı doğrultusunda üründen iki adet satın almanız önerilir. İki adet ürüne sahip olmanız, biri kirli veya yıkanırken temiz olanı giymenize imkan verir. Bu sayede sağlıklı bir iyileşme dönemi geçirirsiniz.
Ürün Kullanımına Uygun Cerrahi Müdahaleler :
Karın Germe (Abdominoplasti-Tummy Tuck); Karın, Bel ve Arka Vücut Bölgesi Liposuction Operasyonları; Popo Lipo-İnjection Uygulaması
 
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle
Kapat
Copyright MimGrup 2011, Bütün Hakları Saklıdır.
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.