Hoşgeldiniz.
Üye Girişi | Yeni Üyelik
Alışveriş Sepetim
B15 - Dikişsiz, Önden Kopçalı, İmplant Dengeleyici Bantlı Sütyen
B15 - Dikişsiz, Önden Kopçalı, İmplant Dengeleyici Bantlı Sütyen
 
Kategori : Meme Cerrahi Sütyenler - Dikişsiz Cup, Meme Büyütme-Augm. Mammoplasti, Meme Dikleştirme-Mastopeksi
Beden :
Renk :
Stok Kodu : B15
Ürün Adı : B15 - Dikişsiz, Önden Kopçalı, İmplant Dengeleyici Bantlı Sütyen
:
B15 - Dikişsiz, Önden Kopçalı, İmplant Dengeleyici Bantlı Sütyen B15 - Dikişsiz, Önden Kopçalı, İmplant Dengeleyici Bantlı Sütyen
 Ürün Bilgisi Ürün Yorumları Benzer Ürünler Taksit Seçenekleri Önerileriniz
 
Ürün Açıklaması ve Faydaları:

B15 Modeli Dikişsiz Cup sütyen F5 kumaştan üretilmiş bir üründür. B15, meme büyültme ve meme kaldırma tekniklerinin uygulandığı müdahaleler için çok iyi bir tercihtir. Ürünün kullanımı, kan dolaşımını artırmakta, kanayan damarları sıkıştırarak kan kaybını durdurmakta, cerrahi müdahale sonrası şişlikleri en aza indirmekte ve iyileşme sürecini hızlandırmak için optimum düzeyde kompresyon sağlamaktadır. Aynı zamanda, ameliyat olunan bölgelerde daha fazla konfor hissetmenizi, derinin vücuda tam yerleşmesini ve yeni şeklini almasını sağlayacak mükemmel bir destek vermektedir. Zararlı sıvıların vücut dışına atılmasını hızlandırarak, hastanın günlük yaşamına kısa zamanda dönmesine yardım eder. Elastik, yumuşak ve dikişsiz göğüs cup'ı mükemmel bir konfor sunar. Bu sütyen, kumaş deformasyonu, küf, koku ve deri tahrişine neden olan mantar ve bakteri oluşumunu engelleyen anti-mikrobiyal bir korumaya sahiptir. 

Ürün Özelikleri:
B15 model sütyende memenin stabil ve dengeli durmasını sağlayan Velcro kapama mekanizmalı elastik bant bulunur. Sütyen, önden ayarlanabilir kopçalı olup omuz üstünde de ayarlanabilir kopça bulunmaktadır. Göğüs altında ultra yumuşak 1.5" elastik bant mevcuttur.
Kumaş İçeriği:
F5 Patentli Marena ComfortWear® Kumaş, %51 Invista TACTEL® Nylon, %49 Lycra Soft® Spandex bileşiminden oluşmuş olup kumaş yapısına Invista Coolmax® teknolojisi uygulanmıştır. Kumaş yapısı, en kalite iplikler kullanılarak  Invista TACTEL® Nylon'nun Lycra Soft® Spandex tarafından sarılması tekniğiyle üretilmiştir. Kumaşın mikrobiyal koruması Sanitized® tarafından sağlanmıştır.
          
Kullanma Talimatı :
Bu ürünü giymek için öncelikle, sütyenin ön kısmında bulunan kopçalar orta sıraya takılı olmalı, kopçalar ayrık ve omuz atkıları da gevşetilmiş olmalıdır. Omuz kayışını sıkmadan kollarımızı sütyen ve kayış içerisinden geçirdikten sonra, öndeki kopçaları vücudunuza göre ayarlamanız gerekmektedir. Ayarlamaya mutlaka kopça altından başlayın ve yukarı doğru devam edin. Son olarak da vücudunuzun rahat edeceği şekilde omuz kayışlarını kopçalardan ayarlayınız. Sütyenin sıkması veye çok gevşek olması durumunda ayarlamaları mutlaka kopça seviyelerinden uygun birine getirmek suretiyle yapmalısınız. 
Bu ürün cerrahi müdahaleden hemen sonra ve devamındaki gün ve haftalarda (veya doktor talimatına bağlı olarak daha uzun bir süre) giyilmelidir. Cerrahi müdahale sonrası dönemde doktor talimatına bağlı olarak, uykuda dahi hiç çıkarmadan, sürekli giyilmesi gerekmektedir. (sadece duş alırken çıkarılması önerilir). Ürün ancak, iyileşme sağlandıkça çeşitli günlük aktiviteler için doktor talimatı ile çıkarılabilir.  Satın aldığınız bu sütyeni, günlük elbiselerinizin altına iç çamaşırı olarak da kullanabilirsiniz. Bu durumlarda sütyeni, daha gevşek ve rahat elbiselerin altına giymeniz önerilir.
Yıkama ve Bakım :
Ürünü kesinlikle çamaşır makinesinde veya elde, sıcak su ile YIKAMAYINIZ. Makine ya da elde soğuk su ile renklilerle birlikte yıkayabilirsiniz. Kurutma için, açık hava veya düşük ısılı kurutma sistemleri önerilmektedir.
Ağır drenaj ve uzun iyileşme dönemine bağlı olarak doktorunuzun talimatı doğrultusunda üründen iki adet satın almanız önerilir. İki adet ürüne sahip olmanız, biri kirli veya yıkanırken temiz olanı giymenize imkan verir. Bu sayede sağlıklı bir iyileşme dönemi geçirirsiniz.
Ürün Kullanımına Uygun Cerrahi Müdahaleler :
Meme Büyütme (Augmentation Mammoplasti), Meme Dikleştirme ((Mastopexy)
 
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle
Kapat
Copyright MimGrup 2011, Bütün Hakları Saklıdır.
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.